Blog - nejen o taškách

Začátky podnikání

Začínáte podnikat? Oslovte zákazníky jednoduše

Začali jste podnikat? Hledáte formy, jak oslovit zákazníky? Jednou z možností jsou marketingové nástroje. Do této kategorie patří rovněž reklamní tašky. Mohou být z různých materiálů, dostupné v různých barvách a různých designech – zkrátka nepřehlédnutelné. Protože není reklama jako reklama!

Buďte vidět

Reklamní taška může být pomůckou, jak urychlit růst podnikání – zkrátka a dobře, jak být vidět hned od začátku. Pokud zatím žádné zákazníky nemáte, nevadí. Reklamní tašky můžete věnovat blízkým a přátelům. Jejich nošení je samo o sobě reklamou. Stačí vsadit na líbivé logo, estetický design a barvu, která osloví.

Praktické a s reklamou

Stále více lidí se zajímá o životní prostředí, eliminaci plastů a praktické využití obalů. Díky tomu bývají i reklamní tašky využívány opakovaně, ať už jsou z jakéhokoli materiálu. Pokud dokonce vsadíte třeba na šikovné textilní tašky, budete mít jistotu, že vaše ''reklama'' bude nošena třeba i pár let. Textilní tašky totiž mohou vaši zákazníci využít na nákupy, cestování nebo balení – a díky jednoduché údržbě hned několikrát, třeba po dobu několika sezón. Tak proč si tu reklamu nepředplatit?

Zobrazte své ideály

Máte vize? Řekněte o nich světu! Ukažte své hodnoty hned od začátku. Reklamní plocha tašek neslouží jen k zobrazení loga firmy. Prostřednictvím marketingových tašek můžete okamžitě říct zákazníkům, za čím si stojíte. Odhalte svůj přístup a vykřičte ho do světa!

Dělejte radost

Udělejte dobrý první dojem. Překvapte již své první klienty či obchodní partnery dárkovým balíčkem. I drobnosti, jako jsou kancelářské pomůcky, láhev vína nebo čokoláda, dokáží prolomit ledy, usnadnit komunikaci a ukázat váš zájem. Co více, navíc pomáhají navázat dobrý vztah – a to je k nezaplacení. A kam s balíčkem? Přece do stylové firemní tašky ať s potiskem nebo bez potisku. Jedině tak bude balíček působit promyšleně a profesionálně. Sečteno a podtrženo – podnikejte na úrovni. Hned.


Vytisknout  
profitasky - mapa

Kontaktujte nás

  • Václavské náměstí 66
  • 11000 - Praha 1
  • info@profitasky.cz
  • +420 739 933 944
  • IČO: 06301851

Ukázky potisků