Flexotisk

Nízká cena a vysoká kvalita tisku, to jsou hlavní výhody flexotiskové technologie. Flexotisk se využívá při minimálním odběrů 2 000 kusů. Při tomto počtu kusů je cena za jednotku vaší reklamní tašky nižší, než při využití sítotisku či digitálního tisku. Čím větší počet kusů tašek, tím je cena výhodnější. Tato technologie je tedy ideální variantou pro velké a středně velké zakázky.

 Mezi další výhody tisku flexotiskovou technologií je, že si můžete vybrat sílu folie, šířku a velikost tašky. Tisknout lze přes celou plochu vaší reklamní tašky. Samozřejmostí jsou i varianty EKO tašek.

Technologie - flexotisk

Výroba reklamních tašek

Cena u flexotiskové technologie je individuální.
Prosíme vyplňte jednoduchý formulář pro kalkulaci.

Využití technologie

Papírové tašky

Chcete zboží nebo dárek v krásné papírové tašce? Sama taška je něco víc, prezentuje svůj obsah, ať už je to firemní dárek nebo zboží zakoupené ve vašem obchodu. U nás si můžete objednat tašky již od 200 ks včetně potisku.

Igelitové tašky

Igelitové reklamní tašky z LDPE Vám vyrobíme na míru a potiskneme podle Vašich představ. Možností je mnoho a většinou záleží na složitosti tisku a objednávaného množství igelitových tašek.

Textilní tašky

Hlavní výhodou textilních tašek s potiskem nebo bez potisku je možnost opakovaného využití. Tyto tašky nabízíme ve velkém množství rozměrů, barev textilie a úchytů. Dodáváme již od 100 kusů.

Mikrotenové tašky

Mikrotenové tašky HDPE patří mezi nejlevnější variantu reklamních tašek. Tento typ reklamních tašek má i při nízké ceně vysokou nosnost. Minimální odběr mikrotenové tašky s potiskem je 5000 Ks.

profitasky - mapa

Kontaktujte nás

  • Václavské náměstí 66
  • 11000 - Praha 1
  • info@profitasky.cz
  • +420 739 933 944
  • IČO: 06301851

Ukázky potisků