Sítotisk

Potisk sítotiskem je metoda, při které dochází k mechanickému protlačení barvy přes šablonu (síto).

Tato technologie umožňuje provádět tisk na hotové igelitové, papírové i textilní tašky. Je možné dotiskovat až 4 PANTONE barvy.

Každé síto je navrstveno emulzí, která zaručuje přenesení motivu v jedné barvě s dostatečnou ostrostí a výškou nanesené barvy.

Sítotisk se vyznačuje tím, že je velmi odolný, barvy jsou ostré dle Pantone vzorníku a je to nejlevnější forma potisku. Grafiku je třeba připravit ve formátu. Cdr, Ai.,. Eps nebo. Pdf, v křivkách.

Sítotisk

Ceník sítotiskové technologie

Vyberte si rozměr a barvu z našeho ceníku.
V případě nejasností nás kdykoliv kontaktujte.

Využití technologie

Papírové tašky

Chcete zboží nebo dárek v krásné papírové tašce? Sama taška je něco víc, prezentuje svůj obsah, ať už je to firemní dárek nebo zboží zakoupené ve vašem obchodu. U nás si můžete objednat tašky již od 200 ks včetně potisku.

Igelitové tašky

Igelitové reklamní tašky z LDPE Vám vyrobíme na míru a potiskneme podle Vašich představ. Možností je mnoho a většinou záleží na složitosti tisku a objednávaného množství igelitových tašek.

Textilní tašky

Hlavní výhodou textilních tašek s potiskem nebo bez potisku je možnost opakovaného využití. Tyto tašky nabízíme ve velkém množství rozměrů, barev textilie a úchytů. Dodáváme již od 100 kusů.

profitasky - mapa

Kontaktujte nás

  • Václavské náměstí 66
  • 11000 - Praha 1
  • info@profitasky.cz
  • +420 739 933 944
  • IČO: 06301851

Ukázky potisků