Blog - nejen o taškách

Úspěšné podnikání

Úspěšné podnikání? Navazujte dobré vztahy se zákazníky

Budujete brand, podnikáte nebo obchodujete? Pak váš úspěch závisí nejen na vás, ale také na vašich zákaznících – a především na vztazích s vašimi zákazníky. Jak a proč budovat dobré, kvalitní a dlouhodobé vztahy v podnikání?

Začátky podnikání

Jak začít podnikat? Objevte v sobě zápal a aktuální téma

Rádi byste se osamostatnili a konečně rozjeli vlastní podnikání? Je na čase najít vhodné téma podnikání a odhodlání do toho jít naplno. Business by vás měl bavit, měli byste mu rozumět a měli byste se v něm dostatečně vzdělávat. Jak na podnikatelské začátky? Překvapivě snadno.

chyby podnikatelů

Pět nejčastějších chyb začínajících podnikatelů

Sníte o rozjezdu vlastního podnikání? Vytvořte business, aniž byste udělali některou z nejčastějších chyb začínajících podnikatelů. Které to jsou a jak se jim vyhnout?

Tipy na vánoční darky

Pět tipů na vánoční dárky pro vaše zákazníky a obchodní partnery

Hledáte předvánoční inspiraci? Nevíte, čím obdarovat vaše zákazníky nebo obchodní partnery? Nechte to na našich nápadech – přinášíme hned několik tipů, kterými můžete potěšit okolí. Dejte o sobě vědět – dejte vědět zákazníkům či kolegům, že vám na nich záleží. Protože na gestech záleží.

Mezinárodní den bez plastových tašek

Vyhněte se igelitkám – oslavte Mezinárodní den bez plastových tašek

Hned na začátku července s námi můžete oslavit Mezinárodní den bez plastových tašek. Právě 3.7. je totiž dnem, který se snaží poukázat na celosvětový problém s plasty. Jak se plastovému šílenství vyhnout? Využívejte papírové nebo textilní tašky a zkuste celkově omezit odpad. Není to tak těžké, jak se může zdát – i nákupy můžete absolvovat bez klasiky – igelitky.

Podkategorie

profitasky - mapa

Kontaktujte nás

  • Václavské náměstí 66
  • 11000 - Praha 1
  • info@profitasky.cz
  • +420 739 933 944
  • IČO: 06301851

Ukázky potisků